Parochie Martha en Maria; Geloofsgemeenschap Onze Lieve Vrouw

Naast de Theresiaschool ligt de Onze Lieve Vrouwekerk. De OLV is een actieve geloofsgemeenschap die open staat voor samenwerking met de school. De Theresiaschool maakt onder meer gebruik van het kerkgebouw voor haar maandvieringen.

Gezinsvieringen
Gedurende het schooljaar is er geregeld op zondag om 10.30 uur een leuke gezinsviering in de kerk. De kinderen staan tijdens deze vieringen centraal. Voor actuele informatie over de vieringen kunt u de website van de kerk raadplegen: www.olvbilthoven.nl

Feestdagen
Op feestdagen worden er vaak activiteiten vanuit de kerk georganiseerd. Met Palmpasen worden en palmpasenstokken door de kinderen gemaakt en naar diverse mensen toegebracht. Op kerstmis is er Kindje Wiegen in de kerk en met Sint Maarten is er een kinderproject waarbij ook de Schutsmantel betrokken is.

Eerste H. Communie en Vormsel
De voorbereiding voor Eerste Communie en het Vormsel gebeurt tegenwoordig centraal met kinderen uit de verschillende geloofsgemeenschappen in de parochie. Informatie daarover vindt u op de website van de OLV. Actuele mededelingen worden geplaatst in de nieuwsbrief van de school.

Inlichtingen: secretariaatolvbilthoven@gmail.com