Team Theresiaschool

schooljaar 2022-2023

Directie

Lauré Ursem

Directeur

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag

Arjan Dam

Directeur

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Interne begeleiding

Juf Truusje

Intern begeleider

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Alexandra

Intern begeleider

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Ondersteuning

René T.

Conciërge

Werkdagen: woensdag, vrijdag

Margreet M.

Administratie

Werkdagen: dinsdag, donderdag

Domein groepen 1 & 2

Juf Veronique

Leerkracht groep 1-2a

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Juf Nadia

Leerkracht groep 1-2a

Werkdagen: woensdag, vrijdag

Juf Inge

Leerkracht groep 1-2b

Werkdagen: maandag, dinsdag

Juf Annemarie

Leerkracht groep 1-2b

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Maartje

Leerkracht groep 1-2c

Werkdagen: maandag, dinsdag

Juf Nanette

Leerkracht groep 1-2c

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Josette

Leerkracht groep 1-2d

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Meester Simon

Leerkracht groep 1-2d

Werkdagen: vrijdag

Domein groepen 3 & 4

Juf Renée

Leerkracht groep 3a

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Juf Thora

Leerkracht groep 3a

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Alicia

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Hanneke

Leerkracht groep 4a

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Juf Myriam

Leerkracht 4b

Werkdagen: dinsdag, woensdag, vrijdag

Juf Marjolein

Leerkracht 4b

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Domein groepen 5 & 6

Juf Denise

Leerkracht groep 5a

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Margo

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

Meester Déwy

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Elise

Leerkracht groep 6a

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Meester André

Leerkracht groep 6a

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Meester Pim

Leerkracht groep 6b

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Domein groepen 7 & 8

juf Nikki

Leerkracht 7a

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Juf Inge

Leerkracht groep 7a

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Nicolette

Leerkracht groep 7b

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Rene van Heukelom

Leerkracht groep 8a

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Mariët

Leerkracht groep 8b

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Juf Sanne

Leerkracht groep 8b

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Flexibele schil

Juf Esther

Flexibele schil (ondersteuning)

Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag

Meester Henk

Flexibele schil (ondersteuning)

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Frederieke

Flexibele schil (meerklas)

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Meester André

Flexibele schil (meerklas en rt)

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Hedwig

Flexibele schil (remedial teaching)

Werkdagen: woensdag, donderdag

Juf Mariëlle

Flexibele schil (remedial teaching)

Werkdagen: dinsdag, donderdag

Vakleerkrachten

Juf Monique

Bewegingsonderwijs

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Meester Maarten

Bewegingsonderwijs

Werkdagen: donderdag, vrijdag

Meester Déwy

Drama

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag